Bizi Müşteri Ve Personellerimizden Dinleyin

Öncellikle ENPA Yapıma verdikleri emekleri için teşekkür ederim. Personelleri çok donanımlı ve sürekli kendilerini geliştirmeye açık olarak eğitim almışlar her şeye yenilikçi bir bakış açısıyla bakıyorlar aldıkları eğitimlerinin kaliteli olduğu anlamak için uzman olmaya gerek yok.

Sümeyra Talhaoğlu
Personel Müdürü, Sümeyra Talhaoğlu

Başta inanmıyordum, eğitimden sonra nasıl hemen işe başlayacaktım bu konuda tedirgindim eğiteme başlamdan hiç bir bilgim yoktu ama verdikleri eğitimleri o kadar detaylı ve kaliteli ki neredeyse ufkum açıldı diyebilirim teknolojisiden bu kadar geride kaldığım için kendime bazen kızıyorum. ENPA Yapıma teşekkürler…

Sadettin Dinç
Reji AsistanI, Sadettin Dinç

Her zaman kamera işini hobi olarak görüyordum ve eğitim (üniversite – işletme) kariyeni daha öncelik veriyordum. Ama hem işletme okuduğumda hem de işletme alanında işe girdiğimde hiç mutlu değildim. Bu yüzden hobime daha çok ilgilenmeye karar verdim birçok yapım şirketlere görüştüm hepsi aşırı pahalı fiyatlar verip kalitesiz eğitimler sunuyordu tam vazgeçmişken ENPA Yapımın web siteisyle karşılaştım sitedeki forumda başvurarak ENPA Yapım ailesine katılmış oldum. 🙂

Ferit Selçuk
Yönetmen Asistanı (Öğrenci), Ferit Selçuk

ENPA Yapımı başta çok teşekkür ederim. Kameraya çoçukluktan beri ilgim vardı lakin biraz utangaç bir yapıya sahip olduğum için bir türlü cesaret edemiyordum. Eğitmenlerim çok iyi insanlardı ban çok yardımcı oldular utangaç halimi aşmama yardımcı oldular. Eğitimde emeğe geçen ENPA Yapıma eğitmenlerine çok teşekkürler.

Cihan Faruk Atlı
Reji Asistanı, Cihan Faruk Atlı

Aslında küçüklükten beri bu işe hevesim vardı ama aile zoruyla memr oldum. Tabi memurluğa lafım yok ama severek yapmadıktan sonra doktor olsan bile o iş çekilmez arkadaş, bu yüzden birkaç yapım şirketiyle görüştüm ya bazıları uçuk rakamlar istiyordu ya da iş sonrası herhangi bir garanti vermiyorlardı. Ama ENPA Yapım eğitimden tutun işte çalışma alanına kadar her şeyde son derece yardımcı oldular, çok teşekkür ederim.

Muhammed Ahmet Arslanoğlu
Reji Asistanı, Muhammed A. Arslanoğlu

Öncellikle belirtmek isterim ki cinsiyet ayrımcılığı yapmadıkları için ENPA Yapıma sonsuz kere teşekkürler. Birçok yapım şirketi Sırf cinsiyetim yüzünden bana çoçukmuşum gibi bu işleri yapamazmışım tarzda davrandılar hatta birkaçıda beni kapıdan geri çevirdi. Ama Allah’a şükürler olsun ki ENPA Yapım şirketi İlk adımdan son adıma kadar tutun her kısımda bana destek oldular zorlandığım birkaç kısımda eğitmenlerle berbaber çalışarak tüm problemleri cözüverdik. ENPA Yapıma çok ama çok teşekkür ederim şuan severek işimi yapıyorum.

Mihriban Y. Çakmakçı
Reji Asistanı, Mihriban Y. Çakmakçı

Her zaman ilk tercihimiz ENPA Yapım olacak. Personel eksikliğimizde hemen son derece donamlı kişileri göndermekteler. Personellere verilen eğitimleri gerçekten çok kaliteli kendi şirketimize ait 3-4 Yıllık tecrübeli personellerle yarışabilir kadar bilgili olauyorlar. Buradan ENPA Yapımı tekbrik ederim.

Melih Akkaş
Özel Şirket Kurucusu, Melih Akkaş

Aldığım eğitimimin ücreti her kuruşuna kadar hak ediyor. Hatta bence ucuz bile sayılabilir dedikleri sertifalı eğitimden sonraki işte sözleşmeli olarak çalıştığımda 4-5 katını bir ayda kazandım. Çok teşekkürler ENPA Yapım sizi herkese tavsiye ediyorum 🙂

Ayhan Bozoğlu
Cast Direktör Asistanı, Ayhan Bozoğlu

Eğitmenler son derece kibar insanlardı, resmen dersi hep beraber anlatıyor gibiydik. Uyum konusunda hiç problemim olmadı ayrıca buradan tekrardan çok teşkkür ederim.

Salih Bilgiç
Reji Asistanı, Salih Bilgiç

Yönetmen Asistan’ı kategorisinde eğitim aldım. Sıfırdan her şeyi öğrettiler ayrıca söz verdikleri gibi eğitim sonrası hemen işe başlayabildim o kadar destek oldular ki çalışacağım yönetmenel bile kendileri gelip beni yüz yüze tanıştırdılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başka şirketler olsa adres verip bir daha ilgilenmezlerdi bile Enpa Yapımı buduğum için kendimi saşlı hisediyorum.

Mehmet İsa Beşikçi
Yönetmen Asistanı, Mehmet İsa Beşikçi

Enpa yapım işinin ehl-i bir yapım şirketi. Personelleri son derece donanımlı ve kaliteli bir şekilde eğitiyorlar ayrıca sözleşmeler ile personellerin tüm hakklarını güvenceye alıyorlar. Bu devirde bu kalitede çalışan nadir yapım şirketlerinden biri…

Özge Altınışık
Yönetmen, Özge Altınışık

Yani nereden başlayacağımı bilemiyorum. Kötü bir dönemden geçiyordum ve ekonomik zorluklar çekiyordum. Enpa yapım sayesinde resmen hayatımı yeniden düzene koyabildim. Eğitimde ortam çok hoş ve samimi hem öğrencileri hemde eğitmenler yardmcı oldular bana birçok yeni arkadaş edindim. Dedikleri gibide eğitimden hemen sonra işe başlayıp biraz daha kendimi düzeltme sanşı elde ettim. Enpa Yapıma hep minettar kalacağım bundan sonra onlar ben can dostlarımdır.

Muhammed Emin Çeçen
Işık Şefi Asistanı, Muhammed Emin Çeçen

Edebiyat bölümünden mezun oldu ama Türkiye koşullarında öğretmen olarak iş bulmak çok zor hale gelmiş. İş ararken Enpa yapım ile tanıştım aslında küçüklükten beri kameralara ilgim vardı. Enpa yapıma çok teşekkür ederim beni her konuda bilgilendirdiler 4 yıl okuyup 3 yıl atamayı bekledim memur olabilmek için ama Enpa yapım sayesinde kısa bir sürede eğitimi tamaladıktan sonra 24 saat bile geçmeden hemen işe başlayabildim. Gerçtekten çok minettarım. Şuan severek çalışıyorum.

Cansu Karyemez
Reji Asistanı, Cansu Karyemez

Enpa yapım gerçekten değerli personeller yetiştirmekte bu konuda üstlerine tanımıyorum. Personellerine verdikleri eğitim ile onları donatarak işe hazırlıyor. 13 Yıldır bu sektörde çalışıyorum 13 yıllık tecrübemin bazı yetmediği konularda personelerden yardım alıyorum. Bazen düşünüyorum bende mi eğitim alsam diye? 🙂

Asena Sibel Çakıl
Personel Müdürü, Asena Sibel Çakıl

İlk olarak Enpa Yapıma teşekkür ediyorum. Eğitimleri hariküladeydi çok şey kattı bana yani bu işi yapmazsanız bile bence insanların alması gereken eğitim var. Özellikle drama eğitim hayatıma yeni bir bakış açısı kattı desem yanlış olmaz.

Murat Aksoy
Yönetmen Asistanı, Murat Aksoy

Çocukluktan beri bu sektördeyim. Bir çok film şirketi ile çalıştım eğer düzgün bir sözleşme yapmazsaniz size amele muamelesi yapılıyor. Enpa Yapım bu konuda son derece mükemmel olarak çalışıyor sözleşmeler ile hakkımızi güvenceye aldıkları verdikleri eğitimde bir o kadar yararlı. Çocukluktan gelen tecrübeme rağmen yeni birçok detay öğrendim. Buradan teşekkürlerimi tekrar iletiyorum.

Fetih Yılmazer
Reji Asistanı, Fetih Yılmazer

Eğitim öncesinden tutun işe başladıktan hatta iş sonrası bile her kısımda çok yardımcı oldular çok teşekkür ederim. Açıkcası iş bu kadar çabuk işe başlayacağımdan emin değildim ama hemen işe başladım ayrıca sözleşme ile hakklarımı güvenceye alıyorlar.

Leman A. Sancak
Cast Direktör Asistanı, Leman A. Sancak

Kendi film şirketim için neredeyse tüm gerekli personelleri enpa yapım hızıe gibi yetiştiriyor. Birçok şirket ile anlaştık ama personllerin kalitesi çok düşük havadan eğitim almışlar gibi Enpa Yapıma buradan teşekkür ediyorum.

Yunus Emre Cemiloğlulları
Yunus Emre Cemiloğulları, CEO

İlk başlarda hiç inanmamıştım. Ama eğitimler sırasında o kadar detaylı bir şekilde ders aldım ki kişisel olarak bile çalışabiliyorum. Ayrıca gerçekten dedikleri gibide eğitimler sertifikalı ve %100 iş garantili

Necla Özdemir
Yönetmen Yardımcısı, Necla Özdemir

Enpa yapıma çok çok teşekkür ederim. 🙏 Ekonomik olarak zor bir dönemden geçiyordum dedikleri gibi eğitim aldıktan sonra hemen işe başladım. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 😊😊

Sümeyye Aydın
Reji Asistanı, Sümeyye Aydın

Birçok projede yönetmenlik yaptım çoğunda enpa yapın yetiştirdikleri personeller ile çalıştım. Çok kaliteli bir eğitim aldıkları her hallerinden anlaşılıyor.

Nagihan Turgay
Yönetmen, Kişisel Çalışma

Öncellikle Enpa Yapım şirketine teşekkür ederim. Verdikleri eğitim çok kaliteli ayrıca dedikleri sertifikalı bir şekilde işe başladım. Türkiye’nin bu zorlu döneminde iş bulmak hiç kolay değil çok teşekkürler.

Cemil Ertürk
Işık Şefi Asistanı, Cemil Ertürk

Normalde eğitimi bitirip işe girdikten sonra yorum yazmayı planlıyordum. Ama eğitim o kadar kaliteli ve düzenli bir şekilde hazırlanmış ki teşekkür edemeden duramadım. Ayrıca eğitmenlerimiz oldukça işinde uzman kişiler onlara da buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

Aslıhan Yıldırım
Cast Direktör Asistan Öğrencisi, Aslıhan Yıldırım

Başta biraz tereddüttüm vardı. Eğitim gördükten hemen sonra nasıl işe başlayabilirim ki! Ama o kadar kaliteli bir eğitim sağladılar ki sanki 10 yıllık tecrübem var gibi oldu. Enpa Yapıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Ali Demir
Yönetmen Asistanı, Ali Demir

Enpa Yapıma çok teşekkür ederim. Eğitimimi tamamladıktan hemen sonra 24 saat bile geçmeden hemen işime başladım. Eğitimde emeği geçen herkese teşekkürler.

Mehmet Yılmaz
Reji Asistanı, Mehmet Yılmaz